GREENLAND - одяг та спорядження для активного відпочинку та мандрівок
Додайте товари до списку бажань
0

Туристичне кухонне приладдя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

 Туризм – улюблений вид відпочинку для багатьох наших співвітчизників. Україна у цьому плані надзвичайно благодатна країна, де можна знайти цікаві куточки для подорожей, але будь-яка подорож вимагає відпочинку та поповнення сил, а тому щоб кемпінг був ще комфортнішим. пропонуємо придбати компактний набір туристичного посуду!

Інтернет-магазин GREENLAND у м. Львів – це краща ціна та найбільший вибір!

   Збираючись до подорожі, кожен з нас намагається підібрати найбільш вдалий комплект оснащення. До переліку зазвичай входять не лише палатка, спальник та рюкзак – велика увага приділяється й посуду для походу. Над виробництвом продукції такого плану працює ціла індустрія, адже ці вироби досить сильно відрізняються від тих, якими люди користуються вдома. Саме тому туристичний посуд має певні особливості, притримуватися яких намагається кожен виробник.

GREENLAND – найбільший вибір туристичного посуду

   Якщо описувати основні характеристики коротко, то базові вимоги полягають у компактності, незначній вазі та практичності. Такі вимоги зумовлені тим, що під час подорожі походний посуд не повинен займати багато місця у рюкзаку, не переобтяжувати багаж, а у використанні має бути максимально зручним.

   Не менш важливо й те, щоб їжа, приготована у ньому, не наносила шкоди організму. Тому тип матеріалу, з якого виготовляється ця продукція – ще один суттєвий момент, на який варто акцентувати увагу під час пошуку потрібного варіанту. А тому краще рішення – купити туристичний посуд у перевіреному магазині, який пропонує найкращі позиції від сучасних виробників!

Яким буває туристичний посуд

   Тарілка, чашка, чайник, виделка, ложка, сковорідка та каструля – базовий комплект, який неодмінно має бути у досвідченого мандрівника. Одні намагаються самостійно підібрати й купити туристичний посуд з врахуванням конкретних запитів. Інші, економлячи час, вважають за потрібне шукати туристичний набір посуду, де вже є все необхідне для користування. Обидва варіанти купівлі мають свої переваги та недоліки, які обов’язково треба враховувати у процесі пошуку.

   Перевагою готових комплектів посуду досвідчені туристи у Львові називають їх ретельно продуману конфігурацію, яка забезпечує компактність у складеному вигляді. Так, можна купити посуд для походу, каструлі різних розмірів можна складати одна в одну, доповнюючи сковорідкою. Ручки у таких виробів зазвичай складаються, а кришки можуть виконувати роль мисок, тарілок або навіть друшляка.

З точки зору використовуваного матеріалу туристичний набір посуду або окремі компоненти умовно можна розподілити на декілька видів:

З анодованого алюмінію. Такий посуд туристичний досить легкий та доступний за ціною. В магазині GREENLAND у Львові подібний вид користується досить великим попитом через гарне співвідношення вартості та якості. Набір туристичного посуду з алюмінію забезпечує швидке і рівномірне прогрівання їжі, за рахунок чого значно знижується розхід палива. Наявність на поверхні анодованого покриття передбачає надійний захист від подряпин та окислення металу.

З нержавіючої сталі. Доволі міцний, надійний та невибагливий у використанні посуд для походу. Його можна вважати більш довговічним у порівнянні з попереднім форматом. Важливі у цьому плані й екологічні властивості: такий набір туристичного посуду не продукує при нагріванні шкідливих речовин і дуже добре миється холодною водою. Ціна таких виробів дещо вища за алюмінієві, проте відносить товар до середньо купівельної спроможності.

Пластиковий туристичний посуд – найважливішими перевагами, які притаманні посуду для кемпінгу із пластика, є невелика вартість, зручне використання та мінімальна вага. Зазвичай з цієї сировини виготовляються столові прилади, кришки, контейнери для харчів тощо. Готувати в них (хіба що запарювати сублімати) не вийде.

   Окремий підвид синтетичних матеріалів – силікон, який, на відміну від пластику має здатність витримувати високі температури. Також цей матеріал дає змогу виготовляти компактний туристичний посуд у м. Львів, який вирізняється складним форматом, що дозволяє суттєво економити простір у рюкзаку при транспортуванні.

   В нашому магазині в Україні можна придбати похідний набір посуду з різних матеріалів. Також у користувачів є можливість купити туристичний посуд комбінованого типу – з металевою чи алюмінієвою основою та пластиковими ручками або ж миски із силіконовими вставками. Обирайте варіант за власними бажаннями, щоб ваш посуд для кемпінгу міг задовольнити усі потреби!

Вгору
Розроблено в ГО "Гільдія змін"