GREENLAND - одяг та спорядження для активного відпочинку та мандрівок
Додайте товари до списку бажань
0

Тактичні ремені

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Тактичні ремені - ще одна невеликий але від цього не менш важливий елемент тактичного спорядження. Ремінь для військових служить не лише просто аксесуаром для фіксації штанів, його використовують для кріплення різних додаткових елементів, таких як підсумок, зброя, ліхтарики тощо.

Тому перед тим, як купити тактичний ремінь, давайте розглянемо їхні види і особливості.

За способом використання можна виокремити такі ремені:

1. Повсякденні - моделі для повсякденного використання під час навчань та служби. Це міцні якісні ремені, виготовлені зі шкіри, кордури (нейлонова тканина) або шкірзамінника.

2. Тактичні ремені - найбільш універсальні ремені з високим рівнем функціональності. Вони міцні, дуже часто посилені кевларовими нитками, тому справді довговічні. Важливо те, що такі ремені витримують велику кількість додаткового навантаження (підсумки, зброю, ліхтарики тощо), мають різноманітні додаткові кріплення (наприклад, MOLLE). Інші елементи, такі як пряжка та застібки, також завжди дуже якісні, їх зазвичай роблять з надміцного пластику.

3. Спеціальні ремені - моделі для конкретних служб (наприклад, для поліції).

Окремо існують ремені для зброї. Їх розрізняють за кількістю кріплень:

  • одноточковий містить лише одне кріплення. Одноточковий ремінь у застібнутому вигляді утворює петлю, яку можна носити на плечі чи шиї і швидко перекидати з одного боку на інший;
  • двоточковий ремінь відповідно містить два кріплення для зброї (на початку і в кінці), тому забезпечує надійну фіксацію. Недолік не дозволяє так швидко перекинути зброю на протилежний бік, як одноточковий ремінь;
  • триточковий ремінь дозволяє кріпити зброю в трьох місцях. Такі ремені можуть витримувати і дуже важку зброю.

Як і все якісне тактичне спорядження, тактичні ремені мають бути виготовлені з дуже міцних матеріалів. Для цього використовують шкіру або хороші синтетичні матеріали (нейлон, поліамід), пряжки роблять з металу або високоякісного пластику.

Що ще потрібно знати, щоб купити тактичний ремінь?

1. Обирайте правильну ширину і довжину ременя. Чим ремінь ширший, тим більше різного додаткового спорядження на нього можна причепити. Довжина зазвичай регулюється, але все одно варто перевірити, чи вона вам підійде.

2. Призначення. Ремінь може бути розвантажувальним, автоматним чи звичайним.

3. Функціональність, можливість швидко підлаштовувати ремінь до поточних умов.

Де купити тактичні ремні (Львів та інші міста)?

Інтернет-магазин тактичного спорядження Greenland пропонує доволі широкий асортимент тактичних ременів і різноманітних кріплень. Серед них є і універсальний ремінь, і тактичний підсумок під скидання, одноточкові, двоточкові та триточкові ремені, тактичний підсумок під 2 магазини,РПС набори, підсумок утилітарний тощо.

Які бренди представлені в інтернет-магазині тактичного спорядження Greenland?

У нас чималий вибір виробів українського бренду Kiborg: РПС Kiborg, тактичні підсумки (під гранати, магазини тощо), різноманітні підсумки утилітарні, 1/2/3-точкові ремені для зрбої. Крім Kiborg, у нас представлені ремені брендів Camotec (шкіряні ремені, нейлонові, з металевою або пластиковою пряжкою) та VIN.

Greenland - інтернет-магазин тактичного одягу і спорядження, який дбає про те, щоб кожен зміг знайти потрібні елементи спорядження високої якості і за доступною ціною.

Ми завжди раді допомогти вам у виборі тактичних ременів та доставити у м. Львів та по Україні якнайшвидше.

Вгору
Розроблено в ГО "Гільдія змін"