GREENLAND - одяг та спорядження для активного відпочинку та мандрівок
Додайте товари до списку бажань
0

Шоломи для військових

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Військовий шолом - елемент тактичного спорядження, який відіграє дуже важливу роль у захисті голови від куль та уламків. Тому перед тим, як купити тактичний шолом, розгляньте ключові їхні особливості та види.

Найпоширеніші моделі балістичних шоломів:

1) FAST - кевларові шоломи, які користуються популярністю серед спецпризначенців і наразі є найбільш удосконаленою моделлю. Вони вирізняються легкістю (~1.6 кг), більшим вирізом для тактичних навушників і більшою кількістю кріплень для додаткового обладнання.

2) MICH - ще один варіант сучасних шоломів кевларових зрівнем захисту IIIA. Зазвичай ці моделі закривають також і вушну частину, а навушники одягають під шолом.

3) PASGT - базова модель військового шолома, розроблений для армії США в кінці 20-го століття. Призначений саме для сухопутних військ.

Які особливості потрібно знати, щоб купити тактичний шолом?

1. Матеріал. Є 3 основні категорії, на які ділять шоломи: металеві, неметалеві та композитні. Крім цього під час виробництва шоломів викоритовують інші матеріали (арамід (kevlar), полікарбонат, PE (високоякісний і щілний поліетилен) тощо).

2. Безпека, наявність тестів та сертифікацій. Від якості шолома залежить безпека військового, тому потрібно звертати увагу на такі пункти, як рівень захисту і наявність сертифікацій. Найвищим рівнем захисту наразі є NIJ IIIA (NIJ - Національний інститут юстиції в США). Щодо сертифікацій, то спеціальні тести підтвердили, що шолом FAST повністю відповідає стандарту NATO.

3. Розмір. Від цього параметру залежить стабільність виробу, тому рекомендуємо купити шолом, який відповідає обхвату вашої голови і буде справді захищати, а не заважати. Шолом не повинен рухатися, коли ви робите оберти головою, а піднявши погляд вгору, ви маєте бачити край вашого шолома, але аж ніяк не внутрішню його сторону. Зверніть увагу на те, що розмірні сітки в різних виробників можуть відрізнятися, тому не зайвим буде декілька разів перевірити інформацію. Також можна обрати моделі з додатковими кріпленнями, які можна регулювати, щоб налаштувати найкомфортнішу посадку.

4. Функціональність. Тактичне спорядження завжди вирізняється зручністю і функціональністю, і балістичний шолом - не виняток. Наприклад, для деяких підрозділів критично важливо мати засоби зв’язку або додатковий захист вух у вигляді навушників. В такому випадку ркомендовано обирати шолом кевларовий FAST, у якого є високі вирізи по боках якраз для таких потреб. Якщо підрозділ використовує прилади нічного бачення, потрібне додаткове місце для кріплення. Також існують суцільні шоломи, які повністю закривають голову, вуха, потилицю і чоло. Цей варіант пропонує найвищий рівень захисту, але є найважчим зі всіх і з ним майже неможливо носити таке додаткове спорядження, як навушники чи інші допоміжні засоби.

5. Комфорт. Ось деякі додаткові характеристики, які підвищують рівень комфорту: водонепроникність, здатність витримувати високі температури і не деформуватися, міцність, вага.

Де ж купити шолом?

Запрошуємо переглянути асортимент шоломів у інтернет-магазині тактичного спорядження Greenland. Ось деякі з цікавих позицій:

1) Повний комплект: тактичний балістичний шолом FAST з кавером на шолом, ліхтариком і навушниками-чебурашками

2) Шолом FAST Future з покращеними вставками, малою вагою (~1,5 кг), виготовлений з PE (високоякісний поліетилен, який є стійким до УФ променів, більшості кислот і водостійким)

Сподіваємось, що ця інформація допоможе вам обрати якісний шолом на нашому сайті. Обирайте найкращий для вас варіант і замовляйте доставку по Львову та Україні.

Вгору
Розроблено в ГО "Гільдія змін"