GREENLAND - одяг та спорядження для активного відпочинку та мандрівок
Додайте товари до списку бажань
0

Туристичні килимки та каремати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Туристичні килимки та каремати

Плануєте похід, пікнік або заняття спортом вдома або надворі? Тоді обов’язково не забудьте про каремат або туристичний килимок, адже це також важливий елемент туристичного спорядження.

Розгляньмо види карематів:

1. Пінний килимок. Такі каремати виготовлені з полімерів (наприклад, піна EVA), легкі (до 800 грам), доволі надійні і дешеві. Дуже часто їх використовують в якості килимків для спорту. Проте вони мають ряд недоліків: габаритність (зазвичай вони скручуються в рулон, який не завжди зручно нести в довгому поході), низький рівень теплоізоляції (про нього більш детально поговоримо нижче). Отже, ви можете купити пінний туристичний килимок, якщо плануєте заняття спортом або нетривалий похід з гарними погодніми умовами.

2. Надувний килимок. Цей вид туристичних килимків значно компактніший за попередній і займає дуже мало місця у вашому рюкзаку. Вага його також не відрізняється від пінних туристичних карематів, а може бути навіть меншою. Тому для тривалих походів він підходить набагато краще. Є зимові та літні варіанти надувних килимків. Зимові мають додатковий утеплювач (і синтетичні, і натуральні матеріали, наприклад, пух). Також цей вид килимків буде зручнішим на нерівних поверхнях. А от серед недоліків надувних килимків є додатковий вантаж в вигляді насоса, чутливість до проколів, а також ціна, адже це значно дорожчий варіант і навряд чи підійде для тих, хто лиш починає ходити в походи або робить це дуже рідко.

3. Самонадувний килимок - ще один сучасний варіант ковриків в палатку.Вони коштують менше, ніж надувні, а також простіші в експлуатації - потрібно просто відкрити спеціальний клапан, і килимок сам наповниться повітрям. Зазвичай моделі самонадувних килимків є комфортнішими і мають найвищий рівень теплоізоляції. Якщо ви плануєте купити самонадувний туристичний килимок, радимо врахувати, що важать вони найбільше серед усіх трьох варіантів і також є чутливими до проколів, як і надувні моделі. Проте навіть після проколу самонадувний килимок не втратить теплоізоляційні якості і забезпечить певний рівень комфортну.

Що таке показник R-Value?

Якщо ви обираєте килимки для фітнесу, цей показник для вас не важливий. А от тим, хто планує похід, рекомендуємо звертати увагу на рівень R-Value, який показує наскільки добре килимок зберігає тепло. Чим вища ця цифра, тим кращий рівень теплоізоляції в килимка. Туристичні килимки з показником R-Value нижче 2 підходять лише для використання влітку. Вироби з R-Value 4 і вище вважаються всесезонними і підходять для використання при мінусовій температурі. Звичайно, цей показник може варіюватися залежно від виробника, але тепер ви знаєте на що звернути увагу перед тим, як купити туристичні каремати.

Які каремати ви можете купити у інтернет-магазині тактичного спорядження Greenland (м. Львів)?

1) Звичайні пінні килимки (з фольгою, складені, у вигляді рулонів).

2) Надувні килимки Ferrino, Highlander.

3) Самонадувні килимки Vango, Highlander, High Peak.

4) Військові каремати з потрібним маскуючим забарвленням (зелений, оливковий, мультиколірний).

Пропонуємо переглянути наш асортимент і обрати килимок, який ідеально підійде для вас, а ми гарантуємо швидку досткавку у Львові та в Україні.

Вгору
Розроблено в ГО "Гільдія змін"