Дисконтна програма GREENLAND Club 

GREENLAND Club – власна дисконтна програма для всіх зареєстрованих користувачів сайту. Ми вдячні Вам за інтерес до якісного одягу, взуття та туристичного спорядження. Сподіваємося, що програма лояльності для наших постійних покупців дасть Вам можливість більш активно проводити життя та досягати поставлених цілей, реалізовуючи себе.

Як діє програма лояльності?

На нашому сайті діє накопичувальна система знижок для користувачів, які оформили замовлення через корзину. Сума покупки зараховується в накопичувальній системі після фактичної оплати за товар. При цьому не враховується вартість доставки і сума анульованих замовлень. Знижка накопичувальна і росте разом з сумою покупок.

Що треба зробити, щоб отримувати знижки?

Для цього потрібно зареєструватися на сайті та зробити замовлення.  У Вас є можливість використовувати накопичені бонуси вже під час наступного замовлення або накопичувати їх для використання в майбутньому!

Подивитися на суму накопичених бонусів Ви зможете у Вашому Особистому кабінеті. Бонуси з'являться відразу після того, як Ви отримаєте ваше замовлення.

Використовувати дисконтну програму GREENLAND Club можуть тільки  зареєстровані користувачі. Щоб зареєструватися натисніть на кнопку Ввійти біля іконки користувача, яка знаходиться у верхньому правому кутку сторінки.

Чому варто використовувати особистий кабінет в інтернет-магазині GREENLAND?

Для вибору, оформлення та оплати замовлень не потрібно реєструватися на сайті, адже ми зробили процес покупки максимально доступним і зручним для наших Клієнтів.

При оформленні замовлення Вам необхідно вказати ПІБ, номер мобільного телефону, електронну пошту, адресу для доставки товару і вибрати спосіб оплати. Все дуже просто, але пропустивши графу з реєстрацією, ви втрачаєте велику кількість переваг!

Кожен зареєстрований користувач має можливість:

  • Легко і зручно оформляти замовлення. Вам більше не потрібно повторно вводити всю особисту інформацію (спосіб доставки і оплати, особисту інформацію та інше, уся інформація зберігається автоматично);
  • Сайт буде автоматично впізнавати вас і, де необхідно, надавати інформацію для оформлення замовлення і автоматично надавати доступ до вашого облікового запису;
  • Редагувати свої дані в Особистому кабінеті;
  • Переглядати статус платежів і товар в Історії покупок;
  • Якщо виникне проблема, Ви зможе звернутися в службу підтримки, вказавши номер замовлення. Це значно полегшить роботу менеджера з обслуговування і прискорить вирішення Вашого питання;
  • Повідомлення на електронну пошту про випуск новинок компанії;
  • Першими дізнавайтесь про акції, новинки, знижки;
  • Можливість створити список бажань з товарами, які вам подобаються і відстежувати актуальні ціни на них.

Бажаємо Вам приємних покупок!