GREENLAND - одяг та спорядження для активного відпочинку та мандрівок
Додайте товари до списку бажань
0

Туристичні рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Туристичні рукавиці

Туристичні рукавички - маленький, але також важливий елемент туристичного спорядження. Щоб купити туристичні рукавички, варто врахувати багато факторів: вид спорту чи туризму, сезон, стать, розмір, матеріал, водонепроникність тощо.

Пропонуємо розглянути деякі види туристичних або тактичних рукавиць та їхні особливості:

1. Похідні або гірські рукавиці. Це звичайні, зазвичай флісові, рукавиці, які складаються з одного або більше шарів (залежно від сезону та температури повітря). Ці рукавиці мають анатомічні шви, чітко повторюють контур руки, а також не є дуже масивними, тому їх зазвичай використовують військові. Щоб купити такі рукавиці для туризму варто врахувати розмір руки, сезон (якщо температура опускається нижче нуля, варто обирати рукавиці зимові, які мають більше одного шару з додатковим захистом від вітру та вологого повітря).

2. Лижні рукавиці. Це рукавиці, призначені для катання на лижах чи сноуборді. Вони добре утеплені, відштовхують воду, мають анатомічну форму для зручності. Також існують професійні лижні рукавиці, які мають додатковий захист зап’ястя та зроблені з іще міцніших матеріалів. При виборі таких рукавиць обов’язково керуватися погодніми умовами - чим нижча температура, тим щільніший матеріал. Ще одна їхня особливість, лижні рукавиці можуть мати два відділи (для великого пальця та решти), п’ять відділів для кожного пальця або навіть три відділи (окремо для великого, вказівного пальця та трьох інших).

Пропонуємо детальніше розглянути матеріали, перед тим як купити рукавиці для катання на лижах та сноуборді. Для утеплення використовують як пух, так і синтетичні тканини. Варто врахувати, що синтетичні матеріали (наприклад, Primaloft), на відміну від натуральних, водостійкі і грітимуть вас навіть, якщо намокнуть. Важлива також додаткова мембрана, яка створює захист від вітру. Найбільш популярним видом мембрани є Gore-tex, яка виробляється з політетрафторетилену і дуже добре захищає від вітру та вологи. Зовнішня частина лижних рукавиць теж виготовляється як з натуральних, так і з синтетичних тканин. Натуральна шкіра, наприклад, дуже міцний і витривалий матеріал, який добре справляється зі збереженням тепла, але водночас не достатньо еластичний. Штучна шкіра або нейлон добре тягнуться, важать менше, але не такі довговічні. Компромісом є пошук варіантів з комбінацією матеріалів, де натуральну шкіру використовують для зон, які найбільше зношуються. Також уважно обирайте розмір рукавиць - виріб має щільно сидіти на руці, але не стискати і не обмежувати рухи. Ми сподіваємось, що врахувавши ці пункти, ви зможете підібрати і купити туристичні рукавиці, які кататимуться з вами на лижах не один сезон.

3. Спортивні рукавиці створені для захисту рук спортсмена. Вони актуальні для людей, які займаються важкою атлетикою, кросфітом, роблять багато вправ на турніку. Завдяки тому, що спортивні рукавиці зазвичай мають функцію виведення вологи, вони покращують зчеплення з перекладиною чи іншим тренажером. Додатково такі рукавиці мають добре фіксувати кисть, зменшуючи ризик травмування. Зазвичай їх виготовляють зі шкіри, адже це найбільш витривалий матеріал для такого роду занять. Дуже важливо обирати спортивні рукавиці з якісними швами, а також чітко за розміром своєї руки. Окремо існують гоночні рукавиці та рукавиці для велосипедистів.

Пропонуємо переглянути, які рукавиці для туризму чи спорту ви можете купити в нашому інтернет-магазині туристичного одягу та спорядження Greenland. У нас представлені і спортивні рукавиці, і вироби з пуховим утепленням, додатковою фіксацією зап’ястка, рукавиці з двома або п’ятьма відділами. Виробники спортивних та лижних рукавиць: Naturehike, Picture Organic Clothing, Cairn.

Наближається сезон, якого чекали всі любителі гірськолижного спорту, а це означає, що саме час обрати новенькі зимові рукавиці на сайті Greenland.

Швидка досткавка у Львові та в Україні гарантована!

Вгору
Розроблено в ГО "Гільдія змін"